מבצעים מטריפים על מגוון מוצרים – כנסו!
משלוח חינם בקנייה מעל 249 ₪!
קנו עכשיו “גיפט קארד” של סבבה קידס לחברים ולמשפחה! הקליקו כאן!

האם הקנייה באתר מאובטחת? בהחלט!

  • השרתים המאחסנים את אתר סבבה קידס מוגנים על ידי תוכנת Firewall מתקדמת ומעודכנת המונעת חדירות ומבטיחה זרימת מידע מבוקרת.
  • אנו משתמשים בפרוטוקול המתקדם במסחר האלקטרוני – מפתח הצפנה SSL – Secure Socket Layer על מנת שהפרמטרים הרגישים כגון מספר כרטיס האשראי ופרטיו האישיים של הגולש יועברו באמצעות פרוטוקול מאובטח HTTPS במפתח הצפנה מתקדם של 256 ביט. פרוטוקול זה “מערבל” את המידע שמועבר במערכת באמצעות צופן מיוחד כך שאין יכולת ממשית למי שאינו מורשה לשלוף את הנתונים מבסיסי הנתונים. הצפנה זו מתרחשת מרגע הזנת המידע למערכת.
  • סליקת כרטיסי האשראי באתר מתבצעת באמצעות מערכת COMAX המאושרת ע”י כל חברות האשראי. ועומדת בתקן PCI DSS LEVEL 1 של חברות האשראי אשר מעניקות לכם המשתמשים שקט וביטחון בזמן ביצוע העסקה והעברת המידע האישי והרגיש לחברת האשראי.
  • פרטי כרטיס האשראי מועברים ישירות לחברת האשראי במערכת סליקה מאובטחת ולא נשמרים במערכות שלנו.
  • אם למרות כל הצעדים המתקדמים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה תוך 30 יום – דבר זה מובטח על פי החוק.
  • לפרטים נוספים בנושא קנייה בטוחה, ניתן לפנות לצוות סבבה קידס בדוא”ל [email protected] או בטלפון 09-9511375 – או בעמוד הפייסבוק https://www.facebook.com/SababaKids.co.il

אנו בטוחים שתיהנו מקניה בטוחה ומשתלמת

* את הסימן לכך שהאתר מאובטח ניתן לראות בשורת הכתובת של האתר, כאשר בתחילת השורה יהיה כתוב https בצבע ירוק ובנוסף יופיע גם מנעול. (התצוגה יכולה להשתנות בדפדפנים שונים)

קניה מאובטחת

SSL קנייה בטוחהלילדים רכישה מאובטחת באתר

כל הזכויות שמורות – חנות וירטואלית – סבבה קידס צעצועים לילדים

סבבה קידס צעצועים אונליין לילדים רכישה מאובטחת באתר

×